środa, 18 października 2017 roku
O szkole

Koła Zainteresowań 2017/2018
Patron Szkoły
Przedmioty




e-dziennik

Najciekawsze video z życia Zespołu Szkół nr 13 w Gdyni

Cookies

Strona korzysta z plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości
i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest pan Andrzej Gogola.

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Jolanta Fitek.

Grono pedagogiczne
Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 4 w Gdyni

 

Lp.
Imię i nazwisko
DYREKCJA
1.

mgr Andrzej Gogola
historia

2.

mgr Ewa Rauch
matematyka

3.

mgr Anna Wierzbicka
nauczanie zintegrowane, pedagog

4.

mgr Beata Jurkowlaniec
język polski

NAUCZYCIELE
5.

mgr Tamara Błażewicz
fizyka

6.

mgr Cygert Marta
matematyka, chemia

7.

mgr Czapp Alicja
nauczyciel wspomagający

8.

mgr Anna Domzała
matematyka

9.

mgr Marek Ebel
wychowanie fizyczne

10.

mgr Anna Eckert
przyroda

11.

mgr Sylwia Gawin
język angielski

12.

mgr Małgorzata Gotner
język polski

13.

mgr Ewa Grabowska
nauczanie zintegrowane

14.

mgr Małgorzata Jankowska
kierownik świetlicy

15.

mgr Małgorzata Juszczuk
świetlica

16.

mgr Anna Kaszubowska-Knopik
język angielski

17.

mgr Izabela Ebel
język niemiecki

18.

mgr Anna Kręgielewska
pedagog szkolny

19.

mgr Elżbieta Kucharska
język angielski

20.

mgr Stella Laudańska
język polski

21.

mgr Danuta Lutowska
świetlica

22.

mgr Dorota Łuczyszyn-Górska
język niemiecki

23.

mgr Wioleta Łuszcz
nauczanie zintegrowane

24.

mgr Beata Markefka
nauczanie zintegrowane

25.

mgr Krystyna Markowska-Lewko
biblioteka

26.

mgr Wioletta Mierzejewska
historia

27.

mgr Irena Moreń
wychowanie fizyczne

28.

mgr Małgorzata Nowak
historia

29.

mgr Grażyna Olczyk-Gorycka
terapia pedagogiczna, logopedia

30.

mgr Katarzyna Olszewska
nauczanie zintegrowane

31.

mgr Marek Pauli
informatyka

32.

mgr Joanna Reiter-Perdian
świetlica, wdżwr

33.

mgr Ludwika Robakowska
język polski

34.

mgr Katarzyna Rogolińska
muzyka

35.

Anna Siemieniako
nauczanie zintegrowane

36.

Sabina Siennica
nauczanie zintegrowane

37.

mgr Edyta Sikorska
nauczanie zintegrowane

38.

mgr Anna Sokołowska
chemia

39.

mgr Ewa Stryczniewicz
świetlica,wdżwr

40.

mgr Monika Szymańska
nauczanie zintegrowane

41.

mgr Joanna Szynal-Gajewska
język polski

42.

mgr Agnieszka Tokarska
geografia

43.

mgr Dorota Tomczyk
nauczanie zintegrowane

44.

mgr Magdalena Wiśniewska
wychowanie fizyczne

45.

mgr Dorota Wojtkowiak
język angielski

46.

ks. Piotr Wrzesiński
religia

47.

mgr Daniel Wrześniewski
wychowanie fizyczne

48.

mgr Patrycja Słomińska
wychowanie fizyczne

49.
mgr Sandra Baranowska
świetlica
50.
mgr Edyta Barcz
świetlica
51.
mgr Ilona Wiśniewska
język angielski
52.
mgr Wioletta Borowska
matematyka
53.
mgr Bożena Chmielewska
język polski
54.
mgr Czekaj Katarzyna
religia
55.
mgr Jacek Pobłocki
wychowanie fizyczne
56.
mgr Grażyna Mercado
język angielski
57.
mgr Elżbieta Malinowska
biblioteka
58.
mgr Monika Łuszczyk
zajęcia komputerowe, świetlica
59.
mgr Małgorzata Kubik
technika
60.
mgr Danuta Kaźmierczak
nauczanie zintegrowane
61.
mgr Justyna Kramnik
świetlica
62.
mgr Lucyna Grochowska
matematyka
63.
mgr Małgorzata Jakubczyk
język polski
64.
mgr Alicja Kuchnowska
plastyka
65.
mgr Ewa Kaszuba
wychowanie fizyczne
66.
mgr Paulina Pitek
świetlica
67.
mgr Dorota Markowska
świetlica
68.
mgr Ewelina Myslińska
geografia
69.
ks Arkadiusz Warszyński
geografia
70.
Julita Piekarska
religia
71.
mgr Julianna Szwedek
plastyka
72.
mgr Anna Tomaszewska
język angielski
73.
mgr Małgorzata Zygmunt
geografia
74.
mgr Wanda Winnicka
psycholog szkolny