sobota, 26 maja 2018 roku
rok szkolny 2017/2018
rok szkolny 2016/2017
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Patron Szkoły
Przedmioty




e-dziennik

Najciekawsze video z życia Zespołu Szkół nr 13 w Gdyni

Cookies

Strona korzysta z plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości
i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest pan Andrzej Gogola

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Medalowe miejsca naszych uczniów na
Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym!

W dniu 09 października 2011 roku w Bytowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym. Uczniowie naszej Szkoły Podstawowej startując w barwach Karate Klubu Gdynia uzyskali świetne wyniki i stanęli na podium mistrzostw w konkurencji kata. Byli to Mateusz Dampc (kl. IV B) - III miejsce w kategorii młodzika 6-4 kyu oraz Zuzanna Pobłocka (kl. V C) - II miejsce w kategorii młodziczek 6-1 kyu.

Zuzanna Pobłocka (z lewej) w walce z Mistrzynią Województwa

 

Zuzanna Pobłocka (druga z lewej) i  najlepsze rywalki tej kategorii

 

Mateusz Dampc (z prawej) - ma jeszcze dużo do udowodnienia będąc najmłodszym rocznikiem w młodzikach

 

Mateusz Dampc (drugi z prawej) w gronie najdynamiczniej prezentujących kata młodzików

 

W dniu 09-010-2011r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie odbyły się "Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym".
W zawodach startowało 108 zawodników w kategorii: dzieci, młodzika, juniora młodszego i juniora. Zawodnicy reprezentowali kluby województwa pomorskiego wraz ze swoimi sekcjami (Gdański Klub Karate Tradycyjnego, Karate Klub Bytów, Karate Klub Gdynia, Kościerski Klub Karate - Do Seiunchin, Klub Karate Tradycyjnego w Gdyni, Karate Klub Wejherowo, Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego w Gdyni) oraz gościnnie w zawodach uczestniczyły dwa kluby z województwa zachodniopomorskiego (Akademicki Klub Karate Tradycyjnego w Koszalinie, Sławieński Klub Karate Tradycyjnego).

WYNIKI:
DZIECI - rocznik 2002 i młodsi
KATA do 7 kyu - dziewcząt
1. Bryndal Emilia - Sławieński KKT
2. Leśniewska Gabriela - Sławieński KKT
3. Wójcicka Oliwia - Gdańsk
4. Herman Aleksandra - Gdańsk

KATA do 7 kyu chłopców
1.  Prądziński Mateusz - Gdańsk
2.  Gaca Marcin - AKKT Koszalin
3.  Ebertowski Jan - Kościerski KK-do

KATA 6-4 kyu chłopców
1. Marcel Rzepka - KK Wejherowo
2. Narloch Nikodem - Kościerski KK-do
3. Radtke Filip - Kościerski KK-do
4. Kurek Jakub - Kościerski KK-do

MŁODZIK - rocznik 2001, 2000, 1999
KATA do 7 kyu dziewcząt
1. Kryzel Marta - Kościerski KK-do
2. Kotz Emilia - KK Bytów
3. Pilip Emilia - Sławieński KKT
4. Gierszewska Weronika - Kościerski KK-do

KATA do 7 kyu chłopców
1.  Jakubowski Stanisław - Kościerski KK-do
2.  Kotz Dominik - KK Bytów
3.  Treder Adrian - Kościerski KK-do
4.  Skrzypkowski Paweł - Kościerski KK-do

KATA 6 - 4 kyu dziewcząt
1.   Kurek Sandra - Kościerski KK-do
2.   Pobłocka Zuzanna - KK Gdynia uczennica naszej szkoły
3.   Back Olimpia - AKKT Koszalin
4.   Lis Anna - Kościerski KK-do

KATA 6 - 4 kyu chłopców
1.   Dominiczak Oskar - KKT Gdynia
2.   Fortuna Franciszek - Kościerzyna
3.   Dampc Mateusz - KK Gdynia uczeń naszej szkoły
4.  Szwec Jakub - Sławieński KKT

JUNIOR MŁODSZY - rocznik 1998 - 1997 - 1996
KATA dziewcząt:
1. Kochalska Magdalena - Gdański KKT
2. Baranowska Maria Oliwia - KKT Gdynia
3. Kobiela Aneta - Kościerski KK-do
4. Lis Anna - KK Bytów

KATA chłopców:
1.   Leśko Bartosz - KKT Gdynia
2.   Suchecki Oskar - KK Gdynia
3.   Lotka Kacper - KKT Gdynia
4.   Lotka Jakub KKT Gdynia

FUKU-GO chłopców:
1.   Leśko Bartosz - KKT Gdynia
2.   Lotka Kacper - KKT Gdynia
3.   Lotka Jakub KKT Gdynia
4.   Voelkner Mikołaj - KK Wejherowo

KUMITE chłopców:
1.   Suchecki Oskar - KK Gdynia
2.   Leśko Bartosz - KKT Gdynia
3.   Lotka Jakub KKT Gdynia
4.   Lotka Kacper - KKT Gdynia

JUNIOR - rocznik 1995 - 1994 - 1993
KATA chłopców
1.   Chocholski Artur - KK Wejherowo
2.   Konieczny Tomasz - KK Gdynia
3.   Kurzawa Filip - KK Gdynia
4.  Józefczyk Konrad - KK Wejherowo

FUKU-GO chłopców
1. Matuszczak Oskar - KK Gdynia
2. Konieczny Tomasz - KK Gdynia
3. Widziński Dawid - Kościerski KK-do
4. Józewczyk Konrad - KK Wejherowo

KUMITE chłopców
1. Kurzawa Filip - KK Gdynia
2. Józefczyk Konrad - KK Wejherowo
3. Matuszczak Oskar - KK Gdynia
4. Nalepka Igor - KK Wejherowo

Opracował:
Mirosław Ellwart
Prezes OZKT w Gdyni