sobota, 20 stycznia 2018 roku
rok szkolny 2017/2018
rok szkolny 2016/2017
rok szkolny 2015/2016
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Koła Zainteresowań 2017/2018
Patron Szkoły
Przedmioty




e-dziennik

Najciekawsze video z życia Zespołu Szkół nr 13 w Gdyni

Cookies

Strona korzysta z plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości
i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest pan Andrzej Gogola.

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Jolanta Fitek.

Nasi uczniowie na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego
w Karate Tradycyjnym - 28.04.2013 r., Hel.

 

 

W dniu 28.04.2013 roku w Hali sportowo-widowiskowej w Helu odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym pod patronatem Burmistrza Helu.
W zawodach startowało  172 zawodników z klubów  województwa pomorskiego: Karate Klub Bytów, Karate Klub Gdynia (sekcja: Dojo Centrum, Karwiny), Klub Karate Tradycyjnego Gdynia (sekcja Hel, Starogard Gdański), Gdański Klub Karate Tradycyjnego, Klub Karate Tradycyjnego "Kuro-obi" - Gdańsk, Kościerski Klub Karate-do "Seiunchin", Karate Klub Wejherowo, Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego - Gdynia, Klub Karate Tradycyjnego "Katana" - Chojnice oraz Akademicki Klub Karate Tradycyjnego - Koszalin i Akademia Karate Tradycyjnego w Niepołomicach..
Zawody odbyły się dzięki wsparciu Miasta Hel, a ich organizatorem był Klub Karate Tradycyjnego Gdynia oraz Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdyni.

 

 

Gabriela Pobłocka (II C), z lewej - II miejsce w kategorii dziewcząt, roczniki 2004-05

 

Mateusz Manthey  (II C), z lewej - III miejsce w kategorii chłopców 6-4 kyu, roczniki 2004-05 oraz
Filip Lubiński, z prawej - IV miejsce w kategorii chłopców 6-4 kyu, roczniki 2004-05.

 

Bartosz Łukaszewski (I B), z lewej - II miejsce w kategorii chłopców 6-4 kyu, roczniki 2004-05

 

Mateusz Dampc ( V B ) - III miejsce w kategorii młodzik, 6-4kyu.

 

Adam Wesołowski  - IV miejsce w kata juniorów młodszych.

 

Gabriela Pobłocka (II C) - II miejsce w kategorii dziewcząt, roczniki 2004-05

 

Bartosz Łukaszewski  (I B), z lewej - II miejsce w kategorii chłopców 6-4 kyu, roczniki 2004-05 oraz
Mateusz Manthey  (II C), z prawej - III miejsce w kategorii chłopców 6-4 kyu, roczniki 2004-05.